Příspěvky z Facebooku

Facebook Posts

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Solution: See here for how to solve this error

Od příštího týdne s vámi budeme sdílet 4 zákldní nástroje Access Consciousness z nového manuálu Úleva od stresu.

Access v této podivné době tyto nástroje uvolnil ke sdílení jak online, tak naživo a my jsme se s Marki rozhodly s nimi jít za vámi s kamerou 🙂

Takže se už těšíme na zítra u nás ve skupině:
www.facebook.com/groups/229928258011637
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Moravská skupinka v Rožnově společně na online Foundation. Jak se to ještě zlepší? ... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

zoom zdarma... změna zdarma 🙃 Přidáte se k nám? ... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Nástroje Access Consciousness používám čím dál častěji a obzvlášť v této době jsou obrovksým přínosem. Proto jsem se rozhodla s vámi sdílet nástroje, které najdete v knize 10 klíčů ke svobodě.

Kniha je zatím pouze v angličtině, ale určitě stojí za přečtení. Pokud se vám do čtení nechce, pojďte s námi do skupiny, kde to společně probereme:

www.facebook.com/groups/229928258011637
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Na tuto sérii od Ivana Faber se obzvlášť těším. Přidáte se taky? ... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Jen tak si normálně porodit… Jako dula se s tímto přáním žen setkávám celkem často.

Co je k tomu potřeba? Vyznat se ve všem, co nám okolí a společnost předkládá nebo se vyznat hlavně v sobě? Co s hlavou? Co s tělem? Co všechno jde propustit a mít prostě jasno? A jaké informace je naopak dobré vědět? Jak to funguje v českém systému? Pojďme se na to společně s Ivana Faber
podívat…

registrace: forms.gle/btnzdvtRodQTgr758
událost: www.facebook.com/events/982249582277371/Jen tak si normálně porodit... Jako dula se s tímto přáním žen setkávám celkem často.

Co je k tomu potřeba? Vyznat se ve všem, co nám okolí a společnost předkládá nebo se vyznat hlavně v sobě? Co s hlavou? Co s tělem? Co všechno jde propustit a mít prostě jasno? A jaké informace je naopak dobré vědět? Jak to funguje v českém systému? Pojďme se na to společně s Ivana Faber
podívat...

registrace: forms.gle/btnzdvtRodQTgr758
událost: www.facebook.com/events/982249582277371/
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Je libo výměna s Novým já?

Access Bars, tělesné procesy a SOP.

Rožnov bude u toho - těšíme se, hlaste se 😉
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Tělesné procesy Access Consciousness... něco jako masáž, ale není to masáž... jemný dotek... odpočinek a dočerpání síly... aktivace energií v těle, které vytvářejí změnu... nový prostor pro sebe a pro tělo ❤️ ... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Tři dny s těly a s tělesnými procesy. Co všechno to přináší? Více vědomí, více prostoru. Pro mě i všechny ostatní, kdo si to dovolí...

Moje tělo se už hlásilo dopředu ohledně ubytování během tohoto kurzu a říkalo mi, že ačkoliv minule to bylo fajn, tentokrát bych měla jít jinam. Ale kam? Vše ostatní se mi zdálo zbytečně daleko a proč to řešit, když to minule fungovalo 🙈 Po prvním dni plném tělesných procesů a výměny Bars jsem se šla večer ubytovat a dostala jsem pokoj v 15. patře. V tu chvíli dostávám od těla další zprávu - no to chci vidět, jak z toho 15. patra budem utíkat po schodem, když začene hořet. Říkám si, co blbnu, na koleji jsme x let bydleli taky dost vysoko a nevadilo to. No kolem druhé hodiny v noci mě vzbudil šílený zvuk a povel k vyklizení budovy po nouzovém schodišti s tím, že se jedná o požářní poplach. Takže ano, běžela jsme z toho 15. patra až dolů a dokonce jsme tam byla mezi prvními...

Ty tři dny ale byly plné péče. Naše těla si užívala dotek a s radostí pouštěla vše, co jsme jim dovolili. A změny to obrovské. Měli jsme k dispozici přes 50 tělesných procesů a těla si vybírala, co bude pro ně největším přínosem. A co na to doma? Manžela jsem vzala s energeticky s sebou :) a už zase o kus lépe spí (při rekonvalescenci se to docela hodí) a já mám mnohem více prostoru a dovolení pro děti, které se nám vrátily z prázdnin.

A jakým přínosem mohu být já pro vás? Sezení Access Bars nebo některé tělesné procesy? Co nového pozvete do svého života?

Děkuji Ivana Faber a Honza Dolnicek za péči a prostor pro nás všechny na tomto 3 Day Body Class.

A zajímá vás jestli teda opravdu hořelo? Ne, ne, byla to 🚬
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Často si v životě žádáme o změnu, ale děláme pořád vše stejně a divíme se, že změna nepřichází...

Co můžete dnes udělat jinak, co by způsobilo změnu, kterou si přejete?

A můžou to být drobnosti, které změnu jen započnou - zazpíváte si, půjdete do práce jinou cestou, koupíte los :) nebo třeba vstanete s otázkou: "Co krásného mohu dnes zažít?"
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Tak copak ty děti? Mrknem na to společně? :)

Přidejte se na k nám na večerní povídání zdarma a zjistěte, co nám v této oblasti funguje...

Registrace a přístup na vysílání včetně nahrávek zde:
bit.ly/2AxuDcd
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Minulý týden jsme se spolu se sedmi facilitátory setkali u knihy Ivany Faber Vytvoř svůj život. Ta tak ještě více ožila díky našim příběhům a zpřístupnila tak nástroje Access Consciousness opravdu každému.

Objevila se tam témata jako radost, otázky, děti, posílení, tělo, hra a vděčnost, které jsem se věnovala já a to z mého pohledu duly (cca od 30 minuty).

Užijte si to s námi i zpětně 😉
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Srdečně vás zvu na večer plný inspirace u knížky Vytvoř svůj život.

Přidejte se k nám, stačí se jenom zaregistrovat.

My už se na vás těšíme ❤️🚀💥
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Každý týden pořádáme výměny Access Bars a tělesných procesů v Rožnově. Včera se jí zúčastila také žena, která byla na výměně poprvé po našem kurzu Access Bars.

Vstala z lehátka a říká: "To jako fakt, že člověk něco řeší, pořád mu to jede v hlavě a teď po tom, co jsem odpočívala a dostávala Barsy, tak jako bych vůbec nevěděla, s čím jsem sem přijela? Já mám úplně prázdnou hlavu....

Ano, tak to přesně funguje. Jedná se o velimi pasivní metodu, která ale může velice dynamicky změnit váš život.
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

BARIÉRY

Každý názor či úhel pohledu vytváří kolem nás jakousi bariéru. Těchto úhlů pohledu máme samozřejmě celou řadu - ve formě soudů, přesvědčení, projekcí, očekávání atd. Všechno dohromady pak tvoří jakýsi filtr, přes který se díváme na svět.

Pak ale můžeme přijmout také jen to, co odpovídá tomuto filtru - nic víc. Čím více úhlů pohledu máme, tím máme také více limitací, které nám nedovolují přijmout to, co jim neodpovídá.

Co takhle někdy snížit tyto naše bariéry, zatlačit je do země, a mít tak naprosté dovolení s tím, co vnímáme a přijímáme? Bez jakýchkoliv úhlů pohledu?

🌿 Můžete to třeba zkusit, když řešíte něco nepříjemného s dětmi nebo s partnerem.

🌿 Když snížíte své bariéry, máte možnost přijímat všechny informace, které vám předtím díky vašim filtrům (bariérám) unikly.

🌿 A že pak budete více zranitelní? Co když je to právě naopak?

🌿 Energie je jenom energie pokud na ni nemám názor.

🌿 Nemusíte ji v těle ukládat, stačí ji nechat projít.

🌿 A nechat ji projít svým systémem, když na ni nemáte názor, je mnohem jednodušší, než proti ní bojovat, k čemuž dojde, když se budete za své bariéry schovávat a dívat se na situaci skrz své úhly pohledu.
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

SEBEHODNOCENÍ

Když nám někdo řekne, že jsme takoví a makoví, většinou tomu uvěříme. Jsme naučeni poslouchat autority a dělat názory ostatních významnější, než naše vlastní.

Pokud nějakému takovému názoru uvěříme a vložíme si ho do našeho systému, naše tělo bude podle toho jednat. Tělo nesoudí to, co tvoří. Pokud má v popisu od nás, že je ošklivé, bude dělat všechno proto, aby takové skutečně bylo.

Jaké by to bylo propustit všechna takováto přesvědčení a jenom být?
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

SOUDY

Co když soudy ostatních lidí o vás jsou jenom jejich pevné úhly pohledu a nevypovídají nic o vás?

My sami se díváme na svět a na ostatní přes jakési filtry, které vznikly spojením našich přesvědčení, soudů a úhlů pohledu. To co projde skr pak nemá moc společného s realitou.

Všude kde jsme uvěřili, že soudy ostatních je pravda o nás, změníme to?

Tak, a teď přijde na řadu čistící prohlášení :)

Right and Wrong, Good and Bad, POD and POC, All 9, Shorts, Boys and Beyonds
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

KOMU TO PATŘÍ?

Další ze základních nástrojů Access Consciousness.

Napadlo vás někdy, že většina toho, co se děje ve vaší hlavě, není vaše? Že jenom přebíráte myšlenky, pocity, emoce, soudy, .... ostatních?

A co když nejen myšlenky jsou často cizí, ale i různé bolesti a intenzity ve vašem těle?

Aha... a co teď s tím?

Odpověď je opět jednoduchá, možná tak jednoduchá, že se tomu člověku ani nechce věřit.

🌿 Stačí se prostě zeptat: "Komu to patří?" nebo "Pravda, je to moje?" 🌿

Pokud se vám po těchto otázkách alespoň trochu uleví, není to vaše.

🌿 Pošlete to zpět s přiloženým vědomím 🌿 (toto si stačí jen pomyslet a děje se to).

A není ani potřeba vědět, čí to bylo.

Teď vás asi napadá, že často víte, komu to patří, ale nechcete mu posláním zpět ještě uškodit. Není třeba mít strach, dotyčný to také pravděpodobně od někoho nabral,a ten taky, a ten taky. Posíláme to zpět až do zdroje, kde to vzniklo, s přiloženým vědomím toho, že to jde změnit.

Tento nástroj mě už mockrát vytáhl z pěkného bahna. Naposledy včera jsem si během chvilky odčarovala bolest v bedrech. Jakým příspěvkem může být pro vás?
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

Žijeme podle toho, co si myslíme, že je možné. Naše úhly pohledu tvoří naši realitu. Dokud někdo nesestrojil první automobil, málokoho napadlo, že by to vůbec bylo možné.

Otázky otvírají nové možnosti. Pokud položíme základní otázku "CO JE TADY MOŽNÉ?", otvírá se nám úplně nový prostor možností. Už nejsme v pasti toho, že něco nejde. Zvažujeme něco nového….

A co když půjdeme ještě více do hloubky a oslovíme přesně to, co nás do teď ani nenapadlo?

CO JE PRO MĚ MOŽNÉ, O ČEM SI MYSLÍM, ŽE MOŽNÉ NENÍ.....

Pak už zbývá jen naše volba – dovolím, aby se nové možnosti objevily v této realitě, aby se aktualizovaly.

CO JE PRO MĚ MOŽNÉ, O ČEM SI MYSLÍM, ŽE MOŽNÉ NENÍ, A KDYBYCH TO DOVOLIL/A, AKTUALIZOVALO BY TO ÚPLNĚ JINOU REALITU?

A všechno, co nám v tom brání, chcete to změnit? Wright and wrong, good and bad, POD and POC, all 9, shorts, boys and beyonds.

Tohle můžeme používat v různých oblastech našeho života – vztahy, peníze, práce, zdraví, štěstí. „Co je pro mě možné v oblasti peněz, o čem si myslím, že možné není, a kdybych tutu možnost dovolil/a, aktualizovalo by to úplně jinou realitu?“ POD & POCŽijeme podle toho, co si myslíme, že je možné. Naše úhly pohledu tvoří naši realitu. Dokud někdo nesestrojil první automobil, málokoho napadlo, že by to vůbec bylo možné.

Otázky otvírají nové možnosti. Pokud položíme základní otázku "CO JE TADY MOŽNÉ?", otvírá se nám úplně nový prostor možností. Už nejsme v pasti toho, že něco nejde. Zvažujeme něco nového....

A co když půjdeme ještě více do hloubky a oslovíme přesně to, co nás do teď ani nenapadlo?

CO JE PRO MĚ MOŽNÉ, O ČEM SI MYSLÍM, ŽE MOŽNÉ NENÍ.....

Pak už zbývá jen naše volba – dovolím, aby se nové možnosti objevily v této realitě, aby se aktualizovaly.

CO JE PRO MĚ MOŽNÉ, O ČEM SI MYSLÍM, ŽE MOŽNÉ NENÍ, A KDYBYCH TO DOVOLIL/A, AKTUALIZOVALO BY TO ÚPLNĚ JINOU REALITU?

A všechno, co nám v tom brání, chcete to změnit? Wright and wrong, good and bad, POD and POC, all 9, shorts, boys and beyonds.

Tohle můžeme používat v různých oblastech našeho života – vztahy, peníze, práce, zdraví, štěstí. „Co je pro mě možné v oblasti peněz, o čem si myslím, že možné není, a kdybych tutu možnost dovolil/a, aktualizovalo by to úplně jinou realitu?“ POD & POC
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

OTÁZKA

Většinou jsme zvyklí fungovat ze závěrů - toto je špatně, můj život vypadá takto a s tím nemůžu nic dělat, za určité podmínky by to bylo lepší, tento člověk je takový a takový.

Co kdybychom v těchto případech začali pokládat otázky?

Věci by se daly do pohybu a začali bychom si uvědomovat, že jsou tu možnosti, které jsme dosud neviděli...

V situacích, které byste rádi změnili, můžete zkusit např. tyto otázky:

🌿 Jak se to ještě zlepší?

🌿 Co jiného je tu možné?

🌿 Jaké možnosti jsem ještě nezvážil?

🌿 Co by tuto situaci změnilo?
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

🌿 Co kdyby bylo možné zbavit se snadno přesvědčení, která nám neslouží?

🌿 Jaké by to bylo vidět možnosti, které jsme dosud neviděli?

🌿 Jaké by to bylo začít tvořit jinou realitu?
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku

ACCESS BARS

🌿 Jeden ze základních nástrojů Access Consciousness. Body na hlavě, které pomocí jemného doteku dokáží z těla uvolnit nepotřebná přesvědčení, soudy, bloky, pocity a emoce.

🌿 Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. Často se potom stává, že touhy, sny, cíle se plní snadněji, mízí zdravotní, finanční i partnerské problémy. Odstraňují se různé bolesti, únava, stres, strachy, urychluje se hojení.

🌿 Další informace mám sepsané zde:

katerinakulhankova.cz/…/access-consciou…/access-bars/ACCESS BARS

🌿 Jeden ze základních nástrojů Access Consciousness. Body na hlavě, které pomocí jemného doteku dokáží z těla uvolnit nepotřebná přesvědčení, soudy, bloky, pocity a emoce.

🌿 Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. Často se potom stává, že touhy, sny, cíle se plní snadněji, mízí zdravotní, finanční i partnerské problémy. Odstraňují se různé bolesti, únava, stres, strachy, urychluje se hojení.

🌿 Další informace mám sepsané zde:

katerinakulhankova.cz/.../access-consciou.../access-bars/
... VíceMéně

Přečíst na Facebooku