O mně

Vystudovala jsem matematiku na Univerzitě Karlově, pracovala jsem ve velkých firmách pro výzkum trhu i v zahraničním státním sektoru. Práce s čísly mě bavila, ale pořád jsem měla pocit, že to není to ono.


Ale měla jsem štěstí – už první syn obrátil můj život vzhůru nohama. Neustále nespokojené miminko testovalo moji nervovou soustavu doslova 24h denně. O alternativní přístupy jsem se zajímala v podstatě od střední školy, ale teď byla příležitost prozdkoumat je více. Díky synovu psychickému i fyzickému nepohodlí jsme objevili např. krásu homeopatie.

Další zlomovou událostí byl pro mě druhý porod. Když se ženě podaří, aby porodila sama (třeba i v porodnici), otevřou se jí dveře do jiného světa. Ví, že už dokáže cokoliv. Brzy po tomto posilujícím porodu jsem věděla, že bych i já mohla být podporou ostatním ženám a provázet je tím úžasným obdobím – pomoci jim co nejvíce využít sílu a potenciál porodu a podpořit je na cestě k sobě samé. A tak se ze mě stala dula. Více informací o tom, co Vám mohu v této oblasti nabídnout, najdete zde.

A protože s dětmi se člověk pořád něco učí, postupně jsem tak s nimi začala objevovat kouzlo práce s energií. Léky doma používáme výjimečně, a tak jsme postupně do domácí lékarničky zařadili virtuální změny bolavého místa. Začaly tam jezdit bagry a náklaďáky a odvážely pryč odpadky, následovali hasiči s hadicí a nakonec většinou místo navštíla víla s kouzelnou mastí. Úleva byla často opravdu znatelná. A když to umí děti, musím se to naučit přece i já :).

Mezitím jsem začala doprovázet ženy k porodu a vést předporodní kurzy. Ty se postupně proměňovaly – tak jak jsem se měnila já a jak se měnily ženy, které mě vyhledávaly. Byly to většinou ženy, které už nějaké dítko měly a ačkoliv u prvního porodu měly informace, nedopadl úplně podle jejich představ. Nyní hledaly podporu, bezpečné ženské společenství, prožitek, hojení jizev na duši. Ženy ke mě začaly chodit i na konzultace týkající se osobního rozvoje a to byl počátek mého poradenství a dalšího hledání vhodných nástrojů.

V současné době používám nejvíce nástroje Access Consciousness. Na první kurz jsem šla s téměř nulovým očekáváním i znalostí tématu. Nějak mě to tam prostě táhlo a zaujalo mě, že mohu vzít s sebou syna. „Barsy“ jsme pak používali s úspěchem doma skoro rok, než jsem začala aktivně používat i další nástroje této modality, a od té doby se to už prostě nedá zastavit :)). Je to snadné, rychlé a často za hranicí rozumu – proto tyto nástroje nabízím i Vám.

Absolvované techniky a kurzy
  • leden 2020 – kurz Foundation (AC)
  • červenec 2019 – kurz Access Energetic Facelift®
  • červen 2019 – kurz Tvé akustické tělo™
  • únor 2019 – základní kurz ThetaHealing®
  • listopad 2018 – kurz Access Bars®
  • březen 2018 – kurz Techniky Kvantového Doteku Matrixu
  • květen 2000 – kurz Reiki