Vy píšete

Po včerejším kurzu MTVSS jsem toho moc nečekala, protože jsme s dcerou byly rychlé… ale po týdnu jsem dobře spala..( přesun času moje tělo nějak neakceptovalo) Dneska dobrý pocit, spánek luxusní bez snů… mám elán! dobrou náladu! zároveň klid! Žádný chaos… mám chuť se rozhodovat a u všeho vím buď ano nebo ne! Moje „nevím“ “ chtěla bych, ale…“ zmizelo … Jak se to zlepší? Doufám, že to tak zůstane!!! A dokonce jsme včera hráli fotbal!!! Celá rodina. Ha ha to jsem se nasmála… bylo to boží… dlouho už jsem se tolik nesmála …je mi tak nějak lehčeji a směju se!!!

Včera jsem byla na kurzu MTVSS – a dnes se vše co bylo dosud neřešitelné stává zázrakem na počkání. Mám pocit, že na co sáhnu se uzdraví, uvolní, otevře. Veliká vděčnost za tebe, za ten prostor a dovolení.

Bars je úžasná metoda při které pozitivní naladění doslova pluje celým Vaším tělem. Při této metodě je příjemným “následkem” i neutralitazace bolestivých vzpomínek. Nejlépe jsou benefity této metody vidět na situaci z reality. V mém případě mě po cestě domu z ošetření napadla vzpomínka z dřívější doby, která mě předtím přinášela negativní pocity. Tentokrát pouze přišla, ale nezpůsobila žádnou změnu mé nálady – pouze přišla v neutralní formě a mě tak díky Bars zůstal úsměv na tváři.
~ Pavla M.

Po Access Bars jsem konečně hodila za hlavu to chystání a stresování ohledně porodu, a o tom, jak to bude organizačně probíhat. Konečně zase spím a nebudím se se strachem, že nemám nic nachystané. Úplně mě to přešlo.
~ Kamča