Access Bars®

„Access Bars může vytvořit možnosti ve vašem životě, které jste dosud hledali.“
~ Dr. Dain Heer


Co je Access Bars?

Access Bars jeden ze základních nástrojů Access Consciousness.

Je to relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, který odstraňuje bloky v různých oblastech života (např. peníze, kreativita, klid, léčení, stárnutí). Je založen na tom, že na hlavě máme body (anglicky Bars), které těmto oblastem odpovídají. Jemnou stimulací těchto bodů dochází k uvolnňování přesvědčení, která v sobě držíme.

Co se během Access Bars děje?

Rozšiřuje se nám vědomí. Z hlavy odchází omezení, o kterých často ani nevíme, ale z kterých tvoříme naši realitu. Získali jsme je v průběhu života díky nějaké zkušenosti nebo převzali od rodičů, přátel či od společnosti.

Co se stane, pokud tato omezení (např. ve formě názorů, myšlenek, a soudů) z hlavy vypustíme? Objeví se nové možnosti, o kterých jsme často neměli ani tušení…

Můžete si to představit i tak, jakoby jste zmáčkli tlačítko DELETE, které vymaže vše, co už není potřebné. V hlavě se objeví nový prostor a klid. A najednou třeba zjišťujete, že situacemi, které pro Vás bývaly nepříjemné, procházíte nyní s lehkostí.

Co kdyby ve vašem životě bylo více radosti a lehkosti?

Jaké by to bylo, kdybyste mohli snadno dostat z hlavy stres, úzkosti a problémy, co vás trápí?

Co kdyby se Vám otevřely možnosti, o kterých zatím ani netušíte?


Jak probíhá ošetření pomocí Access Bars?

Na začátku probíhá krátký úvodní rozhovor. Je možné nevkládat do terapie žádný specifický záměr a tělo začne harmonizovat celkový stav podle vnitřních priorit, nebo se naopak lze zaměřit na konkrétní situaci či téma a urychlit tak jejich energetické vyrovnání.

Ošetření samotné je velmi příjemné a uvolňující. Nejvíce se podobá masáži hlavy, akorát zde účinku dosáhneme jemným dotykem zmiňovaných bodů. Na hlavě jich máme celkem 32 a aktivují se v různých kombinacích. Touto aktivací dochází k pomalejší činnosti mozkových vln a tím se spontánně odbourají staré vzorce, programy a přesvědčení.

Ošetření probíhá vleže. Celé sezení včetně úvodního rozhovoru trvá přibližně 1 – 1,5 hodiny.

Je Access Bars vhodný pro těhotné ženy a děti?

Ano.

Těhotným ženám poskytuje tato metoda potřebné zklidnění. Ženy májí často v tomto období života plnou hlavu informací a obav, a neustále čelí názorům a radám z okolí. Ošetření Bars dokáže uvolnit omezující myšlenky a pocity a obnovit i pohodlí Vašeho těla, které se lépe připraví na porod i následné hojení.

Děti jsou ve změně svého těla a mysli mnohem spontánnější a otevřenější, a proto u nich spouštěcí body pracují mnohem rychleji než u dospělých. Dokonce se mohou se Bars velmi ryzchle a snadno naučit a praktikovat i samy.

Co je možné během ošetření cítít?

Každý člověk je jiný a proto je také jiné každé ošetření s Access Bars. A stejně tak může být sezení jiné i při opakování se stejným praktikem.Nejčastěji lidé uvádí zážitek hluboké relaxace, mnoho lidí u ošetření usíná. Někteří vidí obrazy nebo cítí různé energie v těle jako mravenčení, záškuby nebo třes. Je také naprosto v pořádku, pokud člověk necítí vůbec nic.

Jak dlouho trvá účinek ošetření?

Odblokování se spouští okamžitě a je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu, přichází nová inspirace, nápady, náhledy na prožité situace. Často se potom stává, že mizí problémy v různých oblastech života. Může dojít také k úlevě fyzické, mízí únava, stres a strachy, a urychluje se hojení.

Úlevu přinese již jedno sezení, po kterém dochází k nepřerušovanému uvolňování zablokované energie i nadále zhruba další 3 týdny. Výsledek je trvalý. Po každém dalším sezení je efekt dynamičtější.

Jak často je vhodné si Access Bars dopřát?

Frekvence záleží zcela na klientovi.

Ošetření se doporučuje absolvovat po jakémkoliv prožitém traumatu nebo šoku.

Jaký je rozdíl mezi Access Bars a energetickým Faceliftem?

Access Bars rozpouští především energetické bloky, myšlenky, názory a přesvědčení a tím vytváří nové možnosti v našem životě.

Energetický Facelift je více orientovaný na tělo, působí hluboko na vnitřní orgány a rozproudí desítky energií, které jsou fyzickému tělu vlastní.

Kolik toto ošetření stojí?

Cena je 1200 Kč za sezení nebo je možné zakoupit balíček 3x Access Bars za 3000 Kč. Celé jedno setkání trvá cca 90 min.

*ceny platné od 15. 4. 2023