Certifikovaný kurz – Access Bars®

Může to být skutečně tak snadné? Můžete se za jeden den naučit metodu, která vnese klid do Vaší domácnosti? Která dá Vašemu životu nový směr?

Určitě už jste slyšeli a možná i zažili, že v našem systému jsou uložena přesvědčení, podle kterých tvoříme svůj život. Máme uloženo vše, na co jsme si udělali nějaký názor. A díky tomuto názoru, který nás vede, nevidíme jiné možnosti – jako bychom se dívali na svět přes hustý filtr, kterým může projít jen zlomek toho, co je v této realitě možné.

Tato přesvědčení jsou většinou v podvědomí. Některá jsou i ve vědomé části naší mysli – víme o nich, ale to je tak asi všechno :) Je velmi těžké se těchto přesvědčení zbavit a většinou nás to ani nenapadle. Bereme to tak, že to jsme prostě my. Často to jsou věci, které jsme zažili a na jejichž základě jsme si utvořili zkušenost, podle které pak žijeme. Co kdybychom ale nemuseli žít ze zkušeností a názorů, které jsme za celý život nasbírali? Co kdybychom mohli žít z vědomí toho, co je v danou chvíli největším přínosem? Jaký život bychom začali tvořit a žít?

A zase – může to být tak snadné? Že ten, komu se „čistí hlava“, jen hodinu leží a odpočívá? A někdo mu při tom jen drží hlavu? :)


Zakladatel Access Consciousness, Gary M. Douglas, zjistil, že na hlavě máme 32 bodů, jejichž aktivací dochází k rozpuštění přesvědčení, která se týkají různých oblastí našeho života (peníze, kreativita, léčení, klid, věk, kontrola, vědomí…). Jemným dotykem těchto bodů dochází k neutralizaci náboje, který tato přesvědčení nesou a tím nás přestávají omezovat. Efekt této neutralizace je trvalý.

K této metodě neodmyslitelně patří i jednoduché nástroje pro práci s myslí, které Vám velmi zpříjemní a zjednoduší život.

Naučit se ji zvládne každý, včetně dětí.

Tímto Vás tedy zvu na jednodenní kurz Access Bars ® . Jsem certifikovaná facilitátorka této metody a tudíž ji mohu předávat dále.

Během kurzu se můžete těšit konkrétně na to, že:

  • se seznámíte s modalitou Access Consciousness
  • dostanete vysvětlení jednoduchých a efektivních nástrojů pro práci s myslí a tělem, které můžete využívat každý den
  • se podíváte na instruktážního video o Access Bars se zakladatelem této metody Garrym Douglasem a jeho spolupracovníkem Dainem Heerem
  • 2 krát poskytnete a 2 krát obdržíte Bars sezení s podrobným vysvětlením a názornou ukázkou bodů na figuríně
  • se naučíte se tři tělesné procesy
  • získáte praktické tipy, jak vše uvést do praxe


Aby se Vám s nástroji dobře pracovalo, dostanete domů:

  • oficiální manuál Access Bars®, který obsahuje rozepsané jednotlivé nástroje
  • detailní popis a vysvětlení jednotlivých bodů na hlavě
  • obrázky konrétních pozic rukou pro spuštění bodů, podle kterých můžete doma snadno trénovat


Absolvováním kurzu se stáváte certifikovaným Access Bars® praktikem a získáte certifikát, který Vás opravňuje používat tuto metodu pro sebe, Vaši rodinu a přátele a také pro Vaše klienty.Pro koho můžete být přínosem Vy?

Poté se můžete také přidat k našim pravidelným „Výměnám“. Scházíme se pravidelně jednou týdně a vzájemně si vyměňujeme Access Bars nebo tělesné procesy Access Consciousness, sdílíme zkušenosti atd.

S sebou potřebujete pouze psací potřeby a jídlo na polední přestávku. Drobné občerstvení (slané, sladké, nápoje) bude zajištěno.

Cena kurzu je stanovena společností Access Consciousness:

6.300 Kč – první absolvování kurzu
3.150 Kč – opakování kurzu
ZDARMA – pro děti do 15 let v doprovodu platící dospělé osoby
3.150 Kč – pro mladistvé 16 – 17 let
Těším se na Vás.

Termíny kurzů:

22. 08. 2021 Access Bars – České Budějovice
12. 09. 2021 Access Bars – Rožnov pod Radhoštěm
2. 1. 2022 Access Bars – Rožnov pod Radhoštěm
8. 2. 2022 Access Bars – Rožnov pod Radhoštěm
20. 3. 2022 Access Bars – Rožnov pod Radhoštěm

Aktuální informace najdete v událostech na mém FB profilu.

Pro individuální předání metody, či v případě zájmu o kurz v jiném městě, mě neváhejte kontaktovat.