Access Energetic Facelift™

Co to je energetický facelift?

Access energetický facelift je jeden z tělesných procesů z Access Consciousness.

Je to pečující, léčebná a relaxační technika, jež využívá energii zejména k aktivaci vnitřních orgánů, což se pak projeví i v obličeji.

Díky této technice se můžeme cítit mladší, vypadat lépe a mít více energie.

Co mohu od Faceliftu očekávat?

Energetický facelift začne omlazovat naše tělo zevnitř, což se v konečném důsledku projeví jako omlazení obličeje. Přispívá především k regeneraci vnitřních orgánů, k zacelení jizev a ran a ke zmírnění bolesti v těle.

Celý proces se navenek projevuje tím, že vyhlazuje vrásky kolem úst, nosu a očí. Pomáhá také ke zvednutí padajících víček a eliminaci kruhů pod očima. Dále uvolňuje napětí a stres z obličuje, což způsobuje zářivější a mladistvější vzhled.

Toto ošetření působí velmi příjemně i na psychiku člověka. Energetický facelift  má totiž moc nás osvobodit od limitací týkajících se věku a těla, a tak nám umožnit ukázat světu naši pravou tvář. Jsme pak ve svém těle spokojenější a mizí potřeba se neustále hodnotit a posuzovat.

Jaká omezující přesvědčení ohledně vzhledu a stárnutí jste ochotni propustit?

Jak ošetření probíhá?

Ošetření probíhá vleže. Jeho energie je velmi příjemná, vyživující a láskyplná.

Praktik pomocí pozic rukou v horní části těla a na obličeji spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu. Tím dochází k omlazení obličeje a odvrací se proces stárnutí.

Proces trvá přibližně 1,5 hodiny.

Jaký je rozdíl mezi Access Bars a energetickým Faceliftem?

Access Bars rozpouští především energetické bloky, myšlenky, názory a přesvědčení a tím vytváří možnosti v našem životě.

Energetický Facelift je více orientovaný na tělo, působí hluboko na vnitřní orgány a rozproudí desítky energií, které jsou fyzickému tělu vlastní.

Kolik toto ošetření stoji?

Cena za ošetření tímto tělesným procesem je 1200 Kč nebo 3 ošetření za 3000 Kč. Celé setkání trvá cca 80 min.

*ceny platné od 15. 4. 2023