Tělesné procesy

Tělesné procesy jsou jedním z nástrojů Access Consciousness. Pomocí doteku zde oslovujeme energie v těle, které přispívají ke změnám, odemykají přirozené kapacity těla k uzdravení, umožňují obnovit komunikaci s tělem a uvolňují z těla vše, co pro něj není přínosné.

Často lidé, kteří hledají v životě změnu, vyhledávají zejména práci s myslí a tělo zůstává bez povšimnutí. V těle se ale ukládá vše, na co máme nějaký názor – trauma, zneužití, ale i každá bolavá vzpomínka, křivý pohled, kritická poznámka. To se pak často projeví v těle jako nějaký symptom. Takto s námi tělo mluví.

Jaký máte vztah se svým tělem? Co kdybychom nemuseli s naším tělem bojovat? Co když pro nás tělo může být opravdu přínosem? Co když naše tělo může být ohromným nástrojem pro změnu?


Jako děti máme většinou s tělem dobré spojení – ve vzteku křičíme, válíme se po zemi, dupeme, v radosti skáčeme a výskáme. Ne vždy je toto přijato okolím nadšeně a tak se postupně učíme tuto komunikaci s tělem omezovat až nokonec téměř nevíme, že nějaké tělo máme. Pak jsme docela překvapení, když se ozve – třeba bolestí.

Spojení s tělem však můžeme kdykoliv obnovit.


Původně mě v Access Consciousness zaujal nástroj Acces Bars – nástroj, který rozšižuje vědomí, čistí hlavu. Pak jsem jednou na výměně byla dost unavená a tak jsem místo Bars dostala tělesný proces Access Energetic Facelift a moje tělo se nestačilo divit. Taková výživa! Energie jsem v tu dobu v podstatě nevnímala, ale po tomto sezení se mi energie točily v těle téměř celou noc, že jsem ani spát nemohla. V tu chvíli jsme věděla, že to musím prozkoumat více. Asi za dva měsíce jsem šla na kurz a manžel si brzy na to dost narazil kostrč – z bolesti na něj šli mdloby, nemohl vůbec sedět, bolelo to neustále. Každý den jsem mu udělala cca 45 minutové ošetření a za týden jsme jeli 4h autem na dovolenou, to už byl téměř bez bolesti. Od té doby je Facelift součástí naší rodinné lékarničky a péče. Děti ho milují a vyžaduji spouštět vždy, když je něco bolí nebo jen tak před spaním na bříško.

Tělesné procesy Access Consciousness pracují s enegií těla a mění celou jeho buněčnou strukturu.


Access Consciousness nabízí v současné době velké množství tělesných procesů, které dokáží zmírnit či odstranit chronické i akutní bolesti, změnit nastavení buněk, uvolnit nahromaděná traumata a emoce a obnovit spojení s vaším tělem.

Při ošetření se praktik se dotýká vašeho těla a tím v něm dané energie aktivuje. Tělu je tak umožněno uvolnit vše, co už není potřeba dále držet a současně se obnovuje spojení s ním. Ošetření probíhá vleže, v oblečení, je bezbolestné, uvolňující a trvá cca 60 minut. Cena za jedno sezení je 1200 Kč nebo balíček 3 sezení za 3000 Kč.

*ceny platné od 15. 4. 2023


V současné době nabízím zhruba 50 tyto tělesných procesů Access Consciousness. Mezi nejzákladnější patří tyto:


Access Energetic Facelift

Energetický facelift začne omlazovat naše tělo zevnitř, což se v konečném důsledku projeví jako omlazení obličeje. Přispívá především k regeneraci vnitřních orgánů, k zacelení jizev a ran a ke zmírnění bolesti v těle. Více informací najdete zde.


MTVSS

Je jedním z nejdynamičtějších tělesných procesů. Je to velmi komplexně působící proces ke změně téměř čehokoliv, co v těle nefunguje. Poskytuje hlubokou relaxaci, více energie, radosti a lehkosti. Pomáhá k obnovení obranyschopnosti organismu, podporuje imunitu a celkovou regeneraci těla. Je to vhodná metoda pro alergie a zažívací obtíže. Opakovaná aplikace má blahodárné účinky na naše těla a pomáhá jim navracet se zpět do harmonického fungování.

Tento proces lze provést ve více variantách:

  • MTVSS celého těla
  • Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny)
  • Pro konkrétní orgány nebo skupiny orgánů


Biomimetické a biomimetrické mimikry

Tento proces vám umožňuje být opět sami sebou. Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého. Biomimetika je pak to, co uložíme do těla, když se snažíme napodobit někoho jiného. Jedná se o přirozenou vlastnost těla přizpůsobit se druhému ve vztahu, okolnímu světu. Je tu proto, abychom lépe zapadli nebo dokonce přežili. Tento proces nám umožňuje uvolnit převzaté vzorce chování a reality jiných lidí, dostat se ke své podstatě a dělat své vlastní volby. Uvolňuje také rodové zátěže.


Buněčná paměť

Buněčná paměť je jedním z vysoce účinných tělesných procesů, který se používá ke zvrácení účinků fyzického traumatu a tkáně jizev na buněčné úrovni. Je to dynamický proces, který umožňuje tělu, aby se rozhodlo se uzdravit.

Tento proces je vhodý spustit například po úrazu, po operací, po namáhavé fyzické aktivitě nebo na jakékoliv bolestivé místo. Aktivujeme tak buněčnou pamět daného místa a opravu těla na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout a uzdravit.


De-molekulární manifestace a molekulární de-manifestace

Tento proces DMMD nám ukazuje nové možnosti změny těl nad rámec všeho, co jsme kdy považovali za možné. Jedná se o tělesný proces, který nám umožňuje dodat tělu to, co mu schází nebo naopak odstranit to, co je v těle navíc (bradavice, myomy, výrůstky, či nádory)


TSS (Trojnásobné sekvenční systémy)

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera. Tento tělesný proces je hodný kombinovat se spuštěním Access Bars.

Tyto procesy tedy odstraňují následky šoku a traumatu z hlavy a těla a tím vás osvobozují od omezení, ve kterém vás některé traumatické události mohou držet. Lze je aplikovat mnoha způsoby a pro mnoho situací: fyzická trauma, nehody a velké události. Pomáhá také odstranit z těla důsledky užívání drog či zbytky po užívání léků či jiných návykových látek, které se v těle zachytily.


Obnova společenství se Zemí

Příjemný a dynamický tělesný proces, který naladí vaše tělo na vibrace Země, tento proces začíná obnovovat společenství a spojení se Zemí, které je pro nás možné.

„Když své tělo naladíte na energii Země, začne se objevovat jiná realita.“ – Gary Douglas